ΘΕΡΙΝΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΔΙΕΚ ΣΙΝΔΟΥ

Σας ενημερώνουμε ότι η λειτουργία του  Δ.Ι.Ε.Κ.  Σίνδου από 16 Ιουλίου έως και 31  Αυγούστου 2018  θα είναι πρωινή,  από  9:00 π.μ. έως 15:00  μ.μ.

Το Δ.ΙΕΚ  θα παραμείνει κλειστό  από 1η  έως και 15η    Αυγούστου 2018.

Advertisements

ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Λόγω τεχνικού προβλήματος σας ενημερώνουμε ότι δεν λειτουργεί το τηλεφωνικό μας κέντρο ( τηλέφωνο, φάξ ).

Μέχρι την αποκατάσταση του προβλήματος σας παρακαλούμε να επικοινωνείτε με μέσω mail στην ηλεκτρονική διεύθυνση :  grammateia@iek-sindou.thess.sch.gr

ΠΡΟΓΡΜΜΑ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΤΕΤΑΡΤΗΣ 07-03-2018

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ, Β1: 15:00 – 17:10  στην εκκλησία του Αγίου Γεωργίου

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ, Β2: 17:15 – 19:35 στην εκκλησία του Αγίου Γεωργίου

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ, εξάμηνο Δ΄: 14:45 –20:20 στο κρεοπωλείο

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ & ΜΑΚΙΓΙΑΖ, εξάμηνο Β΄: 14:00 –20:20

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ & ΜΑΚΙΓΙΑΖ, εξάμηνο Δ΄: 14:00 – 18:00

ΒΟΗΘΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ, εξάμηνο Β΄: 14:00 – 19:40

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΚΙΝΟΥΜΕΝΗΣ ΕΙΚΟΝΑΣ, εξάμηνο Δ΄: 14:45 – 19:40

ΒΟΗΘΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΑΤΟΜΩΝ ΜΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΠΑΘΗΣΕΙΣ, εξάμηνο Δ΄:  15:35 – 20:20 στο ΙΕΚ

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΦΑΡΜΑΚΩΝ, ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΩΝ & ΠΑΡΕΜΦΕΡΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ, εξάμηνο Δ΄: 14:45 – 19:40

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ, Β1: 11:20 – 14:30 στο ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ + 14:45 – 16:20 στο ΙΕΚ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ, Β2: 14:45 – 18:50 στο ΙΕΚ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ, εξάμηνο Δ΄:  στο ΙΕΚ: 14:45 – 19:40

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ ΥΛΗΣ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2018Α

Σας επισυνάπτουμε το έγγραφο του προγραμματισμού της ύλης για τα θεωρητικά και εργαστηριακά μαθήματα. Παρακαλούνται οι εκπαιδευτές να συμπληρώσουν το έγγραφο και να το παραδώσουν στη γραμματεία του ΔΙΕΚ ΣΙΝΔΟΥ είτε διά ζώσης είτε ηλεκτρονικά στο email του ΔΙΕΚ

grammateia@iek-sindou.thess.sch.gr

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ ΥΛΗΣ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2018Α

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΡΙΤΗΣ 06-03-2018

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ, Β1: 16:25 – 20:20  ΣΤΟ ΙΕΚ

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ, Β2: 14:45 – 19:35 ΣΤΟ ΙΕΚ

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ, εξάμηνο Δ΄: 14:45 –16:20 ΣΤΟ ΙΕΚ

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ & ΜΑΚΙΓΙΑΖ, εξάμηνο Β΄: 14:45 –16:20

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ & ΜΑΚΙΓΙΑΖ, εξάμηνο Δ΄: 14:45 – 18:50

ΒΟΗΘΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ, εξάμηνο Β΄: 14:45 – 19:40

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΚΙΝΟΥΜΕΝΗΣ ΕΙΚΟΝΑΣ, εξάμηνο Δ΄: 14:45 – 18:00

ΒΟΗΘΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΑΤΟΜΩΝ ΜΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΠΑΘΗΣΕΙΣ, εξάμηνο Δ΄:  14:45 – 18:00 στο ΑΧΕΠΑ

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΦΑΡΜΑΚΩΝ, ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΩΝ & ΠΑΡΕΜΦΕΡΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ, εξάμηνο Δ΄: 16:25 – 20:20

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ, Β1: 14:45 – 18:00 στο ΙΕΚ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ, Β2: 12:00 – 14:30 στο ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ  + 14:45 – 16:20 στο ΙΕΚ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ, εξάμηνο Δ΄: 11:15 – 14:00 στο ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ + στο ΙΕΚ: 14:05 – 16:20