ΠΡΟΓΡΜΜΑ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΤΕΤΑΡΤΗΣ 07-03-2018

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ, Β1: 15:00 – 17:10  στην εκκλησία του Αγίου Γεωργίου

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ, Β2: 17:15 – 19:35 στην εκκλησία του Αγίου Γεωργίου

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ, εξάμηνο Δ΄: 14:45 –20:20 στο κρεοπωλείο

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ & ΜΑΚΙΓΙΑΖ, εξάμηνο Β΄: 14:00 –20:20

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ & ΜΑΚΙΓΙΑΖ, εξάμηνο Δ΄: 14:00 – 18:00

ΒΟΗΘΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ, εξάμηνο Β΄: 14:00 – 19:40

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΚΙΝΟΥΜΕΝΗΣ ΕΙΚΟΝΑΣ, εξάμηνο Δ΄: 14:45 – 19:40

ΒΟΗΘΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΑΤΟΜΩΝ ΜΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΠΑΘΗΣΕΙΣ, εξάμηνο Δ΄:  15:35 – 20:20 στο ΙΕΚ

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΦΑΡΜΑΚΩΝ, ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΩΝ & ΠΑΡΕΜΦΕΡΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ, εξάμηνο Δ΄: 14:45 – 19:40

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ, Β1: 11:20 – 14:30 στο ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ + 14:45 – 16:20 στο ΙΕΚ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ, Β2: 14:45 – 18:50 στο ΙΕΚ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ, εξάμηνο Δ΄:  στο ΙΕΚ: 14:45 – 19:40

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ ΥΛΗΣ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2018Α

Σας επισυνάπτουμε το έγγραφο του προγραμματισμού της ύλης για τα θεωρητικά και εργαστηριακά μαθήματα. Παρακαλούνται οι εκπαιδευτές να συμπληρώσουν το έγγραφο και να το παραδώσουν στη γραμματεία του ΔΙΕΚ ΣΙΝΔΟΥ είτε διά ζώσης είτε ηλεκτρονικά στο email του ΔΙΕΚ

grammateia@iek-sindou.thess.sch.gr

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ ΥΛΗΣ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2018Α

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΡΙΤΗΣ 06-03-2018

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ, Β1: 16:25 – 20:20  ΣΤΟ ΙΕΚ

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ, Β2: 14:45 – 19:35 ΣΤΟ ΙΕΚ

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ, εξάμηνο Δ΄: 14:45 –16:20 ΣΤΟ ΙΕΚ

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ & ΜΑΚΙΓΙΑΖ, εξάμηνο Β΄: 14:45 –16:20

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ & ΜΑΚΙΓΙΑΖ, εξάμηνο Δ΄: 14:45 – 18:50

ΒΟΗΘΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ, εξάμηνο Β΄: 14:45 – 19:40

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΚΙΝΟΥΜΕΝΗΣ ΕΙΚΟΝΑΣ, εξάμηνο Δ΄: 14:45 – 18:00

ΒΟΗΘΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΑΤΟΜΩΝ ΜΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΠΑΘΗΣΕΙΣ, εξάμηνο Δ΄:  14:45 – 18:00 στο ΑΧΕΠΑ

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΦΑΡΜΑΚΩΝ, ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΩΝ & ΠΑΡΕΜΦΕΡΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ, εξάμηνο Δ΄: 16:25 – 20:20

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ, Β1: 14:45 – 18:00 στο ΙΕΚ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ, Β2: 12:00 – 14:30 στο ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ  + 14:45 – 16:20 στο ΙΕΚ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ, εξάμηνο Δ΄: 11:15 – 14:00 στο ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ + στο ΙΕΚ: 14:05 – 16:20

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΕΥΤΕΡΑΣ

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ, Β1: 14:45 – 18:50  ΣΤΟ ΙΕΚ

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ, Β2: 14:45 – 19:35 ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ, εξάμηνο Δ΄: 14:45 – 20:25 ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΟΣ

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ & ΜΑΚΙΓΙΑΖ, εξάμηνο Β΄: 15:35 – 20:20

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ & ΜΑΚΙΓΙΑΖ, εξάμηνο Δ΄: 14:45 – 18:50

ΒΟΗΘΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ, εξάμηνο Β΄: 14:45 – 19:40

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΚΙΝΟΥΜΕΝΗΣ ΕΙΚΟΝΑΣ, εξάμηνο Δ΄: 14:45 – 17:10

ΒΟΗΘΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΑΤΟΜΩΝ ΜΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΠΑΘΗΣΕΙΣ, εξάμηνο Δ΄:  14:45 – 18:50

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΦΑΡΜΑΚΩΝ, ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΩΝ & ΠΑΡΕΜΦΕΡΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ, εξάμηνο Δ΄: ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΑΘΗΜΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ, Β1: 14:45 – 16:20

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ, Β2: 14:00 – 18:50

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ, εξάμηνο Δ΄: 11:30 – 13:45

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 02-03-2018

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΦΑΡΜΑΚΩΝ, ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΩΝ & ΠΑΡΕΜΦΕΡΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ, εξάμηνο Δ΄: 14:45 – 17:10
ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ & ΜΑΚΙΓΙΑΖ, εξάμηνο Β΄: ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΑΘΗΜΑ
ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ & ΜΑΚΙΓΙΑΖ, εξάμηνο Δ΄: ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΑΘΗΜΑ
ΒΟΗΘΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ, εξάμηνο Β΄: ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΑΘΗΜΑ
ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΚΙΝΟΥΜΕΝΗΣ ΕΙΚΟΝΑΣ, εξάμηνο Δ΄: ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΑΘΗΜΑ
ΒΟΗΘΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΑΤΟΜΩΝ ΜΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΠΑΘΗΣΕΙΣ, εξάμηνο Δ΄: ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΑΘΗΜΑ
ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ, Β1: ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΑΘΗΜΑ
ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ, Β2: 14:15 στο ΙΕΚ [Αναπλήρωση]
ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ, εξάμηνο Δ΄: 14:00 στο ΙΕΚ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ, Β1: ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΑΘΗΜΑ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ, Β2: ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΑΘΗΜΑ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ, εξάμηνο Δ΄: ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΑΘΗΜΑ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΠΕΜΠΤΗΣ 01-03-2018

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΦΑΡΜΑΚΩΝ, ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΩΝ & ΠΑΡΕΜΦΕΡΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ, εξάμηνο Δ΄: 15:35 – 20:20
ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ & ΜΑΚΙΓΙΑΖ, εξάμηνο Β΄: 14:45 – 18:00
ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ & ΜΑΚΙΓΙΑΖ, εξάμηνο Δ΄: 14:45 – 18:50
ΒΟΗΘΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ, εξάμηνο Β΄: 14:00 – 19:40
ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΚΙΝΟΥΜΕΝΗΣ ΕΙΚΟΝΑΣ, εξάμηνο Δ΄: 14:45 – 20:20
ΒΟΗΘΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΑΤΟΜΩΝ ΜΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΠΑΘΗΣΕΙΣ, εξάμηνο Δ΄: 14:45 – 18:50
ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ, Β1: 14:45 – 19:35 στην Εκκλησία του Αγίου Γεωργίου
ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ, Β2: 16:25 – 20:25 στο ΙΕΚ
ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ, εξάμηνο Δ΄: ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΑΘΗΜΑ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ, Β1: 11:00 – 16:20 στο Κλειστό Γυμναστήριο & μετά στο ΙΕΚ ΣΙΝΔΟΥ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ, Β2: έναρξη 11:20, στο Κλειστό Γυμναστήριο
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ, εξάμηνο Δ΄: 10:30 – 13:45 στο Κλειστό Γυμναστήριο