ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΡΙΤΗΣ 12/3/2019

– ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ, Β΄ΕΞΑΜΗΝΟ : ΕΡΤ, 6 ΩΡΕΣ ( ΕΝΑΡΞΗ 14.30 )

– ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ, Β΄ΕΞΑΜΗΝΟ : ΓΗΠΕΔΟ  ( ΠΡΩΙΪΝΟ ΤΜΗΜ,Α ) , 4 ΩΡΕΣ

( ΕΝΑΡΞΗ 11.00 )

-ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ, Δ’ ΕΞΑΜΗΝΟ : ΓΗΠΕΔΟ , 4 ΩΡΕΣ

( ΕΝΑΡΞΗ 11.00 )

-ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΦΑΡΜΑΚΩΝ, ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΕΜΦΕΡΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ, Β΄ΕΞΑΜΗΝΟ: ΤΕΙΘ , 6 ΩΡΕΣ ( ΕΝΑΡΞΗ 14.45 )

-ΒΟΗΘΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ, Δ΄ΕΞΑΜΗΝΟ : ΔΙΕΚ ΣΙΝΔΟΥ, 3 ΩΡΕΣ ( ΕΝΑΡΞΗ 14.15 )

-ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ- ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ ( CHEF ), Δ΄ΕΞΑΜΗΝΟ , 1ο ΤΜΗΜΑ: ΕΚΚΛΗΣΙΑ  , 4 ΩΡΕΣ ( ΕΝΑΡΞΗ 14.30 )

-ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ- ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ ( CHEF ), Δ΄ΕΞΑΜΗΝΟ , 2ο ΤΜΗΜΑ,: ΕΚΚΛΗΣΙΑ  ,, 4 ΩΡΕΣ ( ΕΝΑΡΞΗ 17.15)

-ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΚΙΓΙΑΖ , Β΄ΕΞΑΜΗΝΟ : ΔΙΕΚ ΣΙΝΔΟΥ, 6 ΩΡΕΣ

( ΕΝΑΡΞΗ 14.45  )

–ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΚΙΓΙΑΖ , Δ΄ΕΞΑΜΗΝΟ : ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΑΘΗΜΑ

Advertisements

ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΗ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΘΗΤΙΚΑ ΔΕΛΤΙΑ ( ΠΑΣΟ )

ΟΣΟΙ ΚΑΤΑΡΤΙΖΟΜΕΝΟΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΦΕΡΕΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΣΟ ΟΦΕΙΛΟΥΝ  ΝΑ ΠΡΟΣΕΛΘΟΥΝ ΣΤΗΝ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΤΟΥ ΙΕΚ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 8/3/2019 .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 8/3/2019

-ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ, Β΄ΕΞΑΜΗΝΟ : ΔΙΕΚ ΣΙΝΔΟΥ 6 ΩΡΕΣ ( ΕΝΑΡΞΗ 14.45  )

– ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ, Β΄ΕΞΑΜΗΝΟ : ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΑΘΗΜΑ

-ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ, Δ’ ΕΞΑΜΗΝΟ : ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΑΘΗΜΑ

-ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΦΑΡΜΑΚΩΝ, ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΕΜΦΕΡΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ, Β΄ΕΞΑΜΗΝΟ:  ΤΕΙΘ , 3 ΩΡΕΣ ( ΕΝΑΡΞΗ 14.45 ), ΔΙΕΚ ΣΙΝΔΟΥ, 2 ΩΡΕΣ

-ΒΟΗΘΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ, Δ΄ΕΞΑΜΗΝΟ : ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΑΘΗΜΑ

-ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ- ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ ( CHEF ), Δ΄ΕΞΑΜΗΝΟ , 1ο ΤΜΗΜΑ: ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΑΘΗΜΑ

-ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ- ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ ( CHEF ), Δ΄ΕΞΑΜΗΝΟ , 2ο ΤΜΗΜΑ:ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΑΘΗΜΑ

-ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΚΙΓΙΑΖ , Β΄ΕΞΑΜΗΝΟ, ΔΙΕΚ ΣΙΝΔΟΥ, 6 ΩΡΕΣ

( ΕΝΑΡΞΗ 14.45 )

–ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΚΙΓΙΑΖ , Δ΄ΕΞΑΜΗΝΟ ΔΙΕΚ ΣΙΝΔΟΥ, 6 ΩΡΕΣ

( ΕΝΑΡΞΗ 14.15 )

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΕΜΠΤΗΣ 7/3/2019

-ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ, Β΄ΕΞΑΜΗΝΟ : ΔΙΕΚ ΣΙΝΔΟΥ 4 ΩΡΕΣ ( ΕΝΑΡΞΗ 14.45  )

– ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ, Β΄ΕΞΑΜΗΝΟ : ΓΗΠΕΔΟ ( ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ ΤΜΗΜΑ ) , 3 ΩΡΕΣ

( ΕΝΑΡΞΗ 12.30), ΔΙΕΚ ΣΙΝΔΟΥ ( ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΤΜΗΜΑ ), 7 ΩΡΕΣ

-ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ, Δ’ ΕΞΑΜΗΝΟ : ΓΗΠΕΔΟ  , 4 ΩΡΕΣ

( ΕΝΑΡΞΗ 11.00 )

-ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΦΑΡΜΑΚΩΝ, ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΕΜΦΕΡΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ, Β΄ΕΞΑΜΗΝΟ:  ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΑΘΗΜΑ

-ΒΟΗΘΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ, Δ΄ΕΞΑΜΗΝΟ : ΔΙΕΚ ΣΙΝΔΟΥ  , 3 ΩΡΕΣ ( ΕΝΑΡΞΗ 14.45)

-ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ- ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ ( CHEF ), Δ΄ΕΞΑΜΗΝΟ , 1ο ΤΜΗΜΑ, ΔΙΕΚ ΣΙΝΔΟΥ 8 ΩΡΕΣ ( ΕΝΑΡΞΗ 14.45 )

-ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ- ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ ( CHEF ), Δ΄ΕΞΑΜΗΝΟ , 2ο ΤΜΗΜΑ, ΕΚΚΛΗΣΙΑ , 8 ΩΡΕΣ ( ΕΝΑΡΞΗ 14.45 )

-ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΚΙΓΙΑΖ , Β΄ΕΞΑΜΗΝΟ, ΔΙΕΚ ΣΙΝΔΟΥ, 4 ΩΡΕΣ

( ΕΝΑΡΞΗ 14.45 )

–ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΚΙΓΙΑΖ , Δ΄ΕΞΑΜΗΝΟ ΔΙΕΚ ΣΙΝΔΟΥ, 6 ΩΡΕΣ

( ΕΝΑΡΞΗ 14.15 )

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΤΑΡΤΗΣ 6/3/2019

– ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ, Β΄ΕΞΑΜΗΝΟ : ΔΙΕΚ ΣΙΝΔΟΥ 4 ΩΡΕΣ ( ΕΝΑΡΞΗ 14.45  )

– ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ, Β΄ΕΞΑΜΗΝΟ : ΔΙΕΚ ΣΙΝΔΟΥ , 7 ΩΡΕΣ

( ΕΝΑΡΞΗ 14.45 )

-ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ, Δ’ ΕΞΑΜΗΝΟ : ΔΙΕΚ ΣΙΝΔΟΥ , 5 ΩΡΕΣ

( ΕΝΑΡΞΗ 14.45 )

-ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΦΑΡΜΑΚΩΝ, ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΕΜΦΕΡΩΠΡΟΪΟΝΤΩΝ,Β΄ΕΞΑΜΗΝΟ:     ΔΙΕΚ ΣΙΝΔΟΥ, 4 ΩΡΕΣ ( ΕΝΑΡΞΗ 14.45 )

-ΒΟΗΘΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ, Δ΄ΕΞΑΜΗΝΟ :ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗΡΙΟ   «ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ » , 3 ΩΡΕΣ ( ΕΝΑΡΞΗ 14.15 )

-ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ- ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ ( CHEF ), Δ΄ΕΞΑΜΗΝΟ , 1ο ΤΜΗΜΑ, 4 ΩΡΕΣ ( ΕΝΑΡΞΗ 14.15 ) ΣΤΟ ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟ

-ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ- ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ ( CHEF ), Δ΄ΕΞΑΜΗΝΟ , 2ο ΤΜΗΜΑ, 4 ΩΡΕΣ ( ΕΝΑΡΞΗ 17.00 ) ΣΤΟ ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟ

-ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΚΙΓΙΑΖ , Β΄ΕΞΑΜΗΝΟ 5ΩΡΕΣ ΣΤΟ  ΠΟΔΟΛΟΓΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΣ ΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ  ( ΕΝΑΡΞΗ 10.00 )

–ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΚΙΓΙΑΖ , Δ΄ΕΞΑΜΗΝΟ ΔΙΕΚ ΣΙΝΔΟΥ, 6 ΩΡΕΣ

( ΕΝΑΡΞΗ 14.45 )

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΡΙΤΗΣ 5/3/2019

– ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ, Β΄ΕΞΑΜΗΝΟ : ΔΙΕΚ ΣΙΝΔΟΥ, 6 ΩΡΕΣ ( ΕΝΑΡΞΗ 14.45 )

– ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ, Β΄ΕΞΑΜΗΝΟ : ΓΗΠΕΔΟ Η ΠΡΩΙΝΗ ΟΜΑΔΑ , 4 ΩΡΕΣ

( ΕΝΑΡΞΗ 10.30 )

-ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ, Δ’ ΕΞΑΜΗΝΟ : ΓΗΠΕΔΟ  , 4 ΩΡΕΣ

( ΕΝΑΡΞΗ 10.30 )

-ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΦΑΡΜΑΚΩΝ, ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΕΜΦΕΡΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ, Β΄ΕΞΑΜΗΝΟ: ΤΕΙΘ, 6 ΩΡΕΣ ( ΕΝΑΡΞΗ 14.45 )

-ΒΟΗΘΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ, Δ΄ΕΞΑΜΗΝΟ : ΔΙΕΚ ΣΙΝΔΟΥ 5 ΩΡΕΣ ( ΕΝΑΡΞΗ 14.15 )

-ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ- ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ ( CHEF ), Δ΄ΕΞΑΜΗΝΟ , 1ο ΤΜΗΜΑ: ΕΚΚΛΗΣΙΑ , 4 ΩΡΕΣ ( ΕΝΑΡΞΗ 14.45 )

-ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ- ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ ( CHEF ), Δ΄ΕΞΑΜΗΝΟ , 2ο ΤΜΗΜΑ,: ΕΚΚΛΗΣΙΑ , 4 ΩΡΕΣ ( ΕΝΑΡΞΗ 17.15 )

-ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΚΙΓΙΑΖ , Β΄ΕΞΑΜΗΝΟ : ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΑΘΗΜΑ

–ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΚΙΓΙΑΖ , Δ΄ΕΞΑΜΗΝΟ : ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΑΘΗΜΑ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ 27/02/2019

– ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ, Β΄ΕΞΑΜΗΝΟ  : ARENA FM  4  ΩΡΕΣ        ( ΕΝΑΡΞΗ 09.00 )

– ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ, Β΄ΕΞΑΜΗΝΟ : ΔΙΕΚ ΣΙΝΔΟΥ , 5 ΩΡΕΣ

( ΕΝΑΡΞΗ 14.45 )

-ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ, Δ’ ΕΞΑΜΗΝΟ : ΔΙΕΚ ΣΙΝΔΟΥ , 3 ΩΡΕΣ

( ΕΝΑΡΞΗ 14.45 )

-ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΦΑΡΜΑΚΩΝ, ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΕΜΦΕΡΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ,Β΄ΕΞΑΜΗΝΟ:    ΔΙΕΚ ΣΙΝΔΟΥ, 4 ΩΡΕΣ ( ΕΝΑΡΞΗ 14.45 )

-ΒΟΗΘΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ, Δ΄ΕΞΑΜΗΝΟ :ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗΡΙΟ » ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ «, 3 ΩΡΕΣ ( ΕΝΑΡΞΗ 14.15 ) ΚΑΙ 3 ΩΡΕΣ ΣΤΟ ΔΙΕΚ ΣΙΝΔΟΥ                        ( ΕΝΑΡΞΗ 18.00 )

-ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ- ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ ( CHEF ), Δ΄ΕΞΑΜΗΝΟ , 1ο ΤΜΗΜΑ, 4 ΩΡΕΣ ( ΕΝΑΡΞΗ 14.15   ) ΣΤΟ ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟ

-ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ- ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ ( CHEF ), Δ΄ΕΞΑΜΗΝΟ , 2ο ΤΜΗΜΑ, 4 ΩΡΕΣ ( ΕΝΑΡΞΗ 17.00   ) ΣΤΟ ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟ

-ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΚΙΓΙΑΖ , Β΄ΕΞΑΜΗΝΟ  4 ΩΡΕΣ  ΣΤΟ ΠΟΔΟΛΟΓΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΣ ΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ( ΕΝΑΡΞΗ 10.00 )

–ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΚΙΓΙΑΖ , Δ΄ΕΞΑΜΗΝΟ   ΔΙΕΚ ΣΙΝΔΟΥ, 6 ΩΡΕΣ    ( ΕΝΑΡΞΗ 14.45 )