Πρόγραμμα μαθημάτων Παρασκευή 4/12

Το πρόγραμμα των μαθημάτων της Παρασκευής 4/12 είναι:

ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ Α’
Ώρα έναρξης: 14.10 σύνολο 8 ώρες
2 ώρες Στοιχεία Νοσολογίας (Θ), 4 ώρες Στάδια ανθρώπινης ανάπτυξης (Θ), 2 ώρες Εισαγωγή στην ψυχολογία

ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ Α’
Ώρα έναρξης: 14.10 σύνολο 8 ώρες
3 ώρες Κινησιολογία (Θ), 3 ώρες Ανατομία (Θ), 2 ώρες Φυσιολογία (Θ)

ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ Α’
Ώρα έναρξης: 16.25 σύνολο 5 ώρες
5 ώρες Μοριακή Βιολογία & Γενετική

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ Α’
Ώρα έναρξης: 15.35 σύνολο 5 ώρες
3 ώρες Ανατομία (Θ), 2 ώρες Φυσιολογία (Θ)

ΜΑΓΕΙΡΕΣ Α’
Το τμήμα δεν θα έρθει

ΠΟΔΟΛΟΓΙΑ Α’
Ώρα έναρξης: 14.10 σύνολο 6 ώρες
3 ώρες Απεικόνιση & Ανάλυση Βάδισης (Θ), 1 ώρα Ειδικά θέματα φυσικής & αισθητικ (Θ), 2 ώρες Στοιχεία χημείας – Κοσμετολογία (Θ)

ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ Α’
Ώρα έναρξης: 14.10 σύνολο 3 ώρες
2 ώρες Στοιχεία χημείας – Κοσμετολογία (Θ),
1 ώρα Ειδικά θέματα φυσικής (Θ)

ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ Γ’
Το τμήμα δεν θα έρθει

ΙΑΤΡΙΚΑ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ Γ’
Ώρα έναρξης: 14.10 σύνολο 8 ώρες
4 ώρες Ανοσολογία (Ε), 4 ώρες Ανοσολογία (Θ)

ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ Γ’
Ώρα έναρξης: 14.10 σύνολο 8 ώρες
3 ώρες Αρχές Εφαρμογής Φυσικών Μέσων (Ε),  3 ώρες Άσκηση Ασφάλεια Εφαρμογή (Ε), 2 ώρες Αθλητιατρική

ΦΑΡΜΑΚΑ Γ’
Ώρα έναρξης: 14.45 σύνολο 6 ώρες
3 ώρες Φαρμακολογία-Τοξικολογία (Θ), 3 ώρες Φαρμακευτική Τεχνολογία (Θ)

ΠΟΔΟΛΟΓΙΑ Γ’
Ώρα έναρξης: 14.45 σύνολο 6 ώρες
3 ώρες Γυμναστική, 3 ώρες Εφαρμοσμένη φυσικοθεραπεία (Θ)

ΜΑΓΕΙΡΕΣ Δ1
Το τμήμα θα είναι στις 10.00 το πρωί στο εστιατόριο «ΜΑΓΕΙΡΕΣ» για 4 ώρες μάθημα

ΜΑΓΕΙΡΕΣ Δ2
Ώρα έναρξης: 14.45 σύνολο 4 ώρες4 ώρες Αγγλικά

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ Γ’
Ώρα έναρξης: 16.25 σύνολο 2 ώρες
2 ώρες Αθλητιατρική (Θ)

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Γ’
Ώρα έναρξης: 14.10 σύνολο 4 ώρες
Εργαλεία Δημιουργίας 3D γραφικών (Ε)

Advertisements

Πρόγραμμα μαθημάτων Πέμπτη 3/12

Στα μαθήματα της Πέμπτης δεν θα γίνουν αναπληρώσεις.

Το πρόγραμμα των μαθημάτων είναι:

ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ Α’
Ώρα έναρξης 14.45
4 ώρες Πρακτική Άσκηση (Ε)

ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ Γ’
Ώρα έναρξης 14.45
4 ώρες Πρακτική Άσκηση (Ε) & 2 ώρες Αξιολόγηση Στην Εργοθεραπεία (Θ)

ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ Α’
Ώρα έναρξης 14.45
1 ώρα Στοιχεία Νοσολογίας (Θ), 2 ώρες Στοιχεία Ρευματολογίας (Θ) & 2 ώρες Υγιεινή (Θ)

ΔΙΑΤΡΟΦΗ Α’
Ώρα έναρξης 14.45
2 ώρες Αναλυτική Χημεία (Θ) & 3 ώρες Γενική Χημεία (Θ)

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ Α’
Ώρα έναρξης 11.30 το πρωί
4 ώρες Άθλημα Εξειδίκευσης (Θ)

ΜΑΓΕΙΡΕΣ Α’
Ώρα έναρξης 14.45
3 ώρες Έλεγχος Εμπορευμάτων & 2 ώρες Αρχές Οικονομικής

ΠΟΔΟΛΟΓΙΑ Α’
Ώρα έναρξης 17.15
1 ώρα Αισθητική Άκρων (Θ) & 2 ώρες Αισθητική Άκρων (Ε)

ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ Α’
Ώρα έναρξης 14.45
3 ώρες Αισθητική Προσώπου (Ε) & 1 ώρα Αισθητική Προσώπου (Θ)

ΙΑΤΡΙΚΑ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ Γ’
Ώρα έναρξης 14.45
2 ώρες Ενδονοσοκομειακές Λοιμώξεις (Θ) & 3 ώρες Παρασιτολογία (Θ)

ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ Γ’
Ώρα έναρξης 14.45
3 ώρες  Πρακτική Εφαρμογή στην Ειδικότητα (Ε) & 2 ώρες Πρώτες Βοήθειες – Περίδεση (Ε)

ΦΑΡΜΑΚΑ Γ’
Ώρα έναρξης 14.45
2 ώρες Κοσμετολογία (Θ) & 2 ώρες Κοσμετολογία (Ε)

ΠΟΔΟΛΟΓΙΑ Γ’
Το τμήμα δεν θα έρθει

ΜΑΓΕΙΡΕΣ Δ1′
Το τμήμα δεν θα έρθει

ΜΑΓΕΙΡΕΣ Δ2′
Το τμήμα θα είναι στις 10.00 το πρωί στο εστιατόριο «ΜΑΓΕΙΡΕΣ» για 4 ώρες μάθημα

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ Γ’
Ώρα έναρξης 14.45
2 ώρες Πρώτες Βοήθειες – Περίδεση (Θ) & 2 ώρες Πρώτες Βοήθειες – Περίδεση (Ε)

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Γ’
Ώρα έναρξης 14.45
3 ώρες Πρακτική Εφαρμογή στην Ειδικότητα (Ε) & 2 ώρες Βάσεις Δεδομένων (Ε)

Πρόγραμμα μαθημάτων Τετάρτη 2/12

Το πρόγραμμα για την Τετάρτη 2/12 είναι:

ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ Α’
Ώρα έναρξης: 14.10
6 ώρες μάθημα

ΙΑΤΡΙΚΑ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ Γ’
Ώρα έναρξης: 14.10
4 ώρες μάθημα

ΔΙΑΤΡΟΦΗ Α’
Ώρα έναρξης: 14.10
8 ώρες μάθημα

ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ Α’
Ώρα έναρξης: 16.25
4 ώρες μάθημα

ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ Γ’
Ώρα έναρξης: 14.10
8 ώρες μάθημα

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ Α’
Ώρα έναρξης: 14.45
7 ώρες μάθημα

ΜΑΓΕΙΡΙΚΗ Α’
Ώρα έναρξης: 14.45
6 ώρες μάθημα

ΜΑΓΕΙΡΙΚΗ Δ2
Ώρα έναρξης: 14.45
7 ώρες μάθημα

ΠΟΔΟΛΟΓΙΑ Α’
Ώρα έναρξης: 14.45
6 ώρες μάθημα

ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ Α’
Ώρα έναρξης: 14.45
2 ώρες μάθημα

ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ Γ’
Ώρα έναρξης: 14.10
3 ώρες μάθημα

ΦΑΡΜΑΚΑ Γ’
Ώρα έναρξης: 14.45
6 ώρες μάθημα

ΠΟΔΟΛΟΓΙΑ Γ’
Ώρα έναρξης: 14.10
5 ώρες μάθημα
Το τμήμα δεν θα έρθει στο ΙΕΚ, το μάθημα θα διεξαχθεί στο ΠΟΔΟΛΟΓΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ της κας ΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ που βρίσκεται στον Εύοσμο, Καραολή & Δημητρίου 96, 1ος όροφος, τηλ. 2310700050

ΜΑΓΕΙΡΙΚΗ Δ1
Ώρα έναρξης: 14.10
4 ώρες μάθημα

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ Γ’
Ώρα έναρξης: 14.10
8 ώρες μάθημα

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Γ’
Ώρα έναρξης: 14.10
4 ώρες μάθημα

Πρόγραμμα Μαθημάτων Τρίτη 1/12

Το πρόγραμμα για την Τρίτη 1/12 είναι:

ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ Α
Ώρα έναρξης: 14.45
6 ώρες μάθημα

ΜΑΓΕΙΡΕΣ Α
Ώρα έναρξης: 14.10
8 ώρες μάθημα

ΠΟΔΟΛΟΓΙΑ Α
Ώρα έναρξης: 14.45
4 ώρες μάθημα
Το μάθημα θα γίνει στο ΙΕΚ  και ΟΧΙ στο ποδολογικό κέντρο της κ. Ματοπούλου όπως πιθανώς σας ενημερώσαμε

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ Α
Το τμήμα δεν θα έρθει

ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ Α
Ώρα έναρξης: 14.45
6 ώρες μάθημα

ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ Α
Ώρα έναρξης: 16.25
5 ώρες μάθημα

ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ Α
Ώρα έναρξης: 14.10
6 ώρες μάθημα

ΠΟΔΟΛΟΓΙΑ Γ
Ώρα έναρξης: 14.45
3 ώρες μάθημα
ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ Γ
Ώρα έναρξης: 14.10
8 ώρες μάθημα

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ Γ
Ώρα έναρξης: 14.45
5 ώρες μάθημα

ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ Γ
Ώρα έναρξης: 14.10
5 ώρες μάθημα

ΙΑΤΡΙΚΑ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ Γ
Ώρα έναρξης: 14.10
4 ώρες μάθημα

ΦΑΡΜΑΚΑ Γ
Ώρα έναρξης: 14.45
7 ώρες μάθημα

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Γ
Ώρα έναρξης: 14.10
7 ώρες μάθημα

ΜΑΓΕΙΡΕΣ Δ1
Ώρα έναρξης: 14.10
6 ώρες μάθημα

ΜΑΓΕΙΡΕΣ Δ2
Ώρα έναρξης: 14.10
8 ώρες μάθημα

Πρόγραμμα Μαθημάτων Δευτέρα 30/11

Το πρόγραμμα για την Δευτέρα 30/11 είναι:

ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ Α
Ώρα έναρξης: 14.10
6 ώρες μάθημα

ΜΑΓΕΙΡΕΣ Α
Ώρα έναρξης: 14.45
4 ώρες μάθημα

ΠΟΔΟΛΟΓΙΑ Α
Ώρα έναρξης: 14.45
3 ώρες μάθημα

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ Α
Ώρα έναρξης: 18.00
4 ώρες μάθημα

ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ Α
Ώρα έναρξης: 14.45
6 ώρες μάθημα

ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ Α
Ώρα έναρξης: 14.45
6 ώρες μάθημα

ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ Α
Ώρα έναρξης: 14.10
8 ώρες μάθημα

ΠΟΔΟΛΟΓΙΑ Γ
Ώρα έναρξης: 14.45
4 ώρες μάθημα
Το μάθημα θα γίνει στο ΙΕΚ και ΟΧΙ στο ποδολογικό κέντρο της κ. Ματοπούλου όπως αρχικά σας είχαμε ενημερώσει

ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ Γ
Ώρα έναρξης: 14.10
6 ώρες μάθημα

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ Γ
Ώρα έναρξης: 14.45
4 ώρες μάθημα

ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ Γ
Ώρα έναρξης: 14.45
3 ώρες μάθημα

ΙΑΤΡΙΚΑ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ Γ
Ώρα έναρξης: 14.10
8 ώρες μάθημα

ΦΑΡΜΑΚΑ Γ
Ώρα έναρξης: 16.25
5 ώρες μάθημα

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Γ
Ώρα έναρξης: 14.10
5 ώρες μάθημα

ΜΑΓΕΙΡΕΣ Δ1
Ώρα έναρξης: 14.45
7 ώρες μάθημα

ΜΑΓΕΙΡΕΣ Δ2
Το τμήμα δεν θα έρθει

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 27/11

Για την Παρασκευή 27 Νοεμβρίου το πρόγραμμα μαθημάτων είναι:

ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ Α΄ΕΞΑΜΗΝΟ
Ώρα προσέλευσης: 14.45
– Στοιχεία Νοσολογίας 2 ώρες

ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ Α΄ΕΞΑΜΗΝΟ
Ώρα προσέλευσης: 16.25
– Ανατομία 2 ώρες
– Φυσιολογία 2 ώρες

ΔΙΑΤΡΟΦΗ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑ Α΄ΕΞΑΜΗΝΟ
Το τμήμα δεν θα έρθει

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ Α΄ΕΞΑΜΗΝΟ
Ώρα προσέλευσης: 16.25
– Ανατομία 2 ώρες
– Φυσιολογία 3 ώρες

ΜΑΓΕΙΡΕΣ Α΄ΕΞΑΜΗΝΟ
Το τμήμα δεν θα έρθει

ΠΟΔΟΛΟΓΙΑ Α’ ΕΞΑΜΗΝΟ
Ώρα προσέλευσης: 14.45
– Απεικόνιση & Ανάλυση Βάδισης 2 ώρες
– Ειδικά θέματα φυσικής 2 ώρες
– Κοσμετολογία 2 ώρες

Όσοι σπουδαστές δεν έχουν προσκομίσει ΑΜΑ και ΑΜΚΑ οπωσδήποτε αύριο Παρασκευή

ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ Α’ ΕΞΑΜΗΝΟ
Ώρα προσέλευσης: 14.45 
– Κοσμετολογία 1 ώρα
– Ειδικά θέματα φυσικής 1 ώρα

ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ Γ’ ΕΞΑΜΗΝΟ
Ώρα προσέλευσης: 14.45 
– Πρακτική άσκηση 5 ώρες

ΙΑΤΡΙΚΑ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ Γ’ ΕΞΑΜΗΝΟ
Ώρα προσέλευσης: 14.45 
– Ανοσολογία 7 ώρες

ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ Γ’ ΕΞΑΜΗΝΟ
Ώρα προσέλευσης: 14.45 
– Αρχές Εφαρμογής Φυσικών Μέσων 5 ώρες

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Γ’ ΕΞΑΜΗΝΟ
Ώρα προσέλευσης: 14.10
– Γραφικά 3D 4 ώρες

ΦΑΡΜΑΚΑ Γ’
Το τμήμα δεν θα έρθει

ΠΟΔΟΛΟΓΙΑ Γ’
Το τμήμα δεν θα έρθει

Όσοι σπουδαστές δεν έχουν προσκομίσει ΑΜΑ και ΑΜΚΑ οπωσδήποτε αύριο Παρασκευή

ΜΑΓΕΙΡΕΣ Δ1 & Δ2
Τα τμήματα δεν θα έρθουν

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ Γ’
Το τμήμα δεν θα έρθει

 

Πληροφορίες για την έναρξη πρακτικής άσκησης

Οι εγγραφές στο πληροφοριακό σύστημα της Γ.Γ.Δ.Β.Μ. γίνονται τουλάχιστον μία εβδομάδα πριν την έναρξη της πρακτικής, εκτός από εξαιρετικές περιπτώσεις (περίοδος εξετάσεων, έναρξη νέου εξαμήνου κλπ). Σε κάθε περίπτωση θα πρέπει πρώτα να επικοινωνήσετε με τον υπεύθυνο πρακτικής.

Για την εγγραφή στο πληροφοριακό σύστημα απαιτούνται:

Η πρακτική μπορεί να ξεκινά κάθε 1 και 15 του μήνα.

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να ανατρέξετε στο ΦΕΚ και στην Εγκύκλιο