ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΕΜΠΤΗΣ 02/03/2017

ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ Δ’  14:00 (6 ΩΡΕΣ)

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ Δ’  ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΑΘΗΜΑ

ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ Δ’ 14:45 (8 ΩΡΕΣ)

ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ Δ’  14:45 (2 ΩΡΕΣ)

ΜΑΓΕΙΡΕΣ Δ’ 14:45 (4 ΩΡΕΣ)

ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ Δ’  14:45 (5 ΩΡΕΣ)

ΠΟΔΟΛΟΓΙΑ Δ’  14:45 (3 ΩΡΕΣ)

ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ Β’  14:45 (6 ΩΡΕΣ)

ΚΙΝΟΥΜΕΝΗ ΕΙΚΟΝΑ Β’  14:45 (8 ΩΡΕΣ)

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ Β’  14:45 (5 ΩΡΕΣ)

ΜΑΓΕΙΡΕΣ Β’  15:35 (6 ΩΡΕΣ)

ΦΑΡΜΑΚΑ Β’  ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΑΘΗΜΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ Β1′  13:00 (8 ΩΡΕΣ) (ΣΤΟ ΚΛΕΙΣΤΟ)

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ Β2′ 11:00 (7 ΩΡΕΣ) (ΣΤΟ ΚΛΕΙΣΤΟ)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΤΑΡΤΗΣ 1/3/2017

ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ Δ’  14:45 (2 ΩΡΕΣ)

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ Δ’  11:00 (7 ΩΡΕΣ) (ΣΤΟ ΚΛΕΙΣΤΟ)

ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ Δ’ 14:45 (5 ΩΡΕΣ)

ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ Δ’  14:45 (6 ΩΡΕΣ)

ΜΑΓΕΙΡΕΣ Δ’ 14:45 (2 ΩΡΕΣ)

ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ Δ’  14:45 (6 ΩΡΕΣ)

ΠΟΔΟΛΟΓΙΑ Δ’  13:10 (6 ΩΡΕΣ)

ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΣ Β’  14:45 (5 ΩΡΕΣ)

ΚΙΝΟΥΜΕΝΗ ΕΙΚΟΝΑ Β’  14:45 (3 ΩΡΕΣ)

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ Β’  14:45 (5 ΩΡΕΣ) (ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟ ΙΕΚ ΣΙΝΔΟΥ)

ΜΑΓΕΙΡΕΣ Β’  14:45 (3 ΩΡΕΣ)

ΦΑΡΜΑΚΑ Β’  14:45 (6 ΩΡΕΣ)

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ Β1′  9:00 (7 ΩΡΕΣ) (ΣΤΟ ΚΛΕΙΣΤΟ)

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ Β2′ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΑΘΗΜΑ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΡΙΤΗ 28/2/2017

ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ Δ’  14:15 (4 ΩΡΕΣ)

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ Δ’  9:00 (4 ΩΡΕΣ) (ΣΤΟ ΚΛΕΙΣΤΟ)

ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ Δ’ 14:45 (7 ΩΡΕΣ)

ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ Δ’  14:45 (6 ΩΡΕΣ)

ΜΑΓΕΙΡΕΣ Δ’ 14:30 (8 ΩΡΕΣ) (ΕΚΚΛΗΣΙΑ)

ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ Δ’  ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΑΘΗΜΑ

ΠΟΔΟΛΟΓΙΑ Δ’  14:45 (7 ΩΡΕΣ) (ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ)

ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΣ Β’  14:45 (6 ΩΡΕΣ)

ΚΙΝΟΥΜΕΝΗ ΕΙΚΟΝΑ Β’  14:45 (4 ΩΡΕΣ)

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ Β’  ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΑΘΗΜΑ

ΜΑΓΕΙΡΕΣ Β’  9:00 (3 ΩΡΕΣ) (ΕΚΚΛΗΣΙΑ)

ΦΑΡΜΑΚΑ Β’  16:25 (5 ΩΡΕΣ)

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ Β1′  12:00 (5 ΩΡΕΣ) (ΣΤΟ ΚΛΕΙΣΤΟ)

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ Β2′ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΑΘΗΜΑ

 

 

 

 

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 24/02/2017

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ Β’  14:45 (6 ΩΡΕΣ)

ΦΑΡΜΑΚΑ Β’  14:15 (3 ΩΡΕΣ)

ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ Δ’  ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΑΘΗΜΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ Β1′  ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΑΘΗΜΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ Β2′ 10:00 (6 ΩΡΕΣ) Άθλημα Εξειδίκευσης

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ Δ’  ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΑΘΗΜΑ

ΜΑΓΕΙΡΕΣ Β’  ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΑΘΗΜΑ

ΜΑΓΕΙΡΕΣ Δ’  ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΑΘΗΜΑ

ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ Δ’  ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΑΘΗΜΑ

ΠΟΔΟΛΟΓΙΑ Δ’  ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΑΘΗΜΑ

ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ Δ’  14:45 (2 ΩΡΕΣ)

ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΣ Β’  14:45 (3 ΩΡΕΣ)

ΚΙΝΟΥΜΕΝΗ ΕΙΚΟΝΑ Β’  ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΑΘΗΜΑ

ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ Δ’  14:45 (8 ΩΡΕΣ)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΕΜΠΤΗΣ 23/02/2017

ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ Β’  14:45 (6 ΩΡΕΣ)

ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ Δ’  14:45 (5 ΩΡΕΣ)

ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ Δ’  14:45 (6 ΩΡΕΣ)

ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ Δ’  14:45 (8 ΩΡΕΣ)

ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑ Δ‘  14:45 (4 ΩΡΕΣ)

ΚΙΝΟΥΜΕΝΗ ΕΙΚΟΝΑ Β’  14:45 (4 ΩΡΕΣ)

ΜΑΓΕΙΡΕΣ Β’  14:45 (6 ΩΡΕΣ)

ΜΑΓΕΙΡΕΣ Δ’  14:45 (4 ΩΡΕΣ)

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ Β’1  14:45 (3 ΩΡΕΣ)

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ Β’2  17:15 (3 ΩΡΕΣ)

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ Δ’  ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΑΘΗΜΑ

ΠΟΔΟΛΟΓΙΑ Δ’  14:45 (5 ΩΡΕΣ)

ΦΑΡΜΑΚΑ Β’  ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΑΘΗΜΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ Β’  14:45 (5 ΩΡΕΣ)

ΑΙΤΗΣΗ ΕΠΑΝΕΓΓΡΑΦΗΣ 2017Α

ΟΙ ΕΝΕΡΓΟΙ ΚΑΤΑΡΤΙΖΟΜΕΝΟΙ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΩΝ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΑΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ ΕΠΑΝΕΓΓΡΑΦΗΣ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟ ΝΕΟ ΕΞΑΜΗΝΟ 2017Α. ΣΗΜΕΡΑ ΤΕΤΑΡΤΗ 15/02/2017, ΑΥΡΙΟ ΠΕΜΠΤΗ 16/02/2017 ΚΑΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17/02/2017 ΑΠΟ ΤΙΣ 13:00 μ.μ ΕΩΣ ΤΙΣ 19:00 μ.μ. . ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΒΟΛΗ ΤΗΣ ΑΙΤΗΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ ΜΟΝΟ Η ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ. ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ, ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΤΑΡΤΙΖΟΜΕΝΟΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΛΘΕΙ ΕΓΚΑΙΡΩΣ ΚΑΤΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΡΑΦΟΜΕΝΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΩΡΕΣ, ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΕΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΦΟΡΜΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΣΤΕΙΛΕΙ ΣΤΟ E-MAIL ΤΟΥ Δ.ΙΕΚ, ΕΝΤΟΣ ΤΩΝ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΗΜΕΡΩΝ. grammateia@iek-sindou.thess.sch.gr

ΑΙΤΗΣΗ ΕΠΑΝΕΓΓΡΑΦΗΣ:

aitishepaneggrafhs